• Kategorie
  • Szukaj
  • Zegary metalowe

Jeśli interesują Cię nowoczesne zegary ścienne do salonu lub kuchni, nasz sklep internetowy poleca się na zakupy! W
Steel Gift specjalizujemy się w produkcji pięknych wyrobów metalowych do aranżacji domu lub lokalu komercyjnego, które świetnie pasują do wnętrz typu loft oraz industrialnych. Jednak dzięki minimalistycznej stylistyce prezentowane tutaj ozdoby możesz też wykorzystać przy urządzaniu pomieszczeń o wystroju bardziej klasycznym. Zachęcamy do
sprawdzenia kompletnej oferty, w której czekają nietuzinkowe dekoracje.

Oferujemy nowoczesne zegary ścienne do kuchni, salonu lub przedpokoju, które wykonaliśmy ze stali nierdzewnej. Jest to szlachetne tworzywo o niskiej zawartości węgla w swoim składzie, dzięki czemu wykazuje wysoką kwasoodporność. Doskonałe parametry techniczne materiału sprawiają, że zrobione z niego dekoracje metalowe zachowują swój piękny wygląd przez długi czas. Dostępne w sklepie internetowym wyroby w stylu loft są również idealnym rozwiązaniem do ozdoby biura czy lokalu usługowego, zwłaszcza jeśli opatrzymy je w logo Twojej firmy!

Nowoczesne zegary ścienne loft

Każdy oferowany w naszym sklepie internetowym zegar loft to dekoracja ścienna, której nie może zabraknąć w żadnym domu. Taka nowoczesna ozdoba przyda się w salonie lub kuchni, wypełniając pustą przestrzeń na ścianie, nadając jej  stylowy wygląd. Metalowe wyroby tego rodzaju pozwolą Ci sprawdzić aktualną godzinę, nawet jeśli nie będziesz miał pod ręką swojego telefonu. Masz do dyspozycji modele wskazówkowe w kolorze naturalnym oraz malowane proszkowo na barwę, którą możesz wybrać samodzielnie.

Zamawiając nasze nowoczesny zegar metalowy, możesz stworzyć trafiony prezent dla bliskich! Jesteśmy producentem wszystkich ozdób ściennych loft z oferty, dlatego proponujemy ich modyfikację oraz personalizację. Na życzenie klienta każda dekoracja do kuchni czy salonu zostanie urozmaicona dedykacją lub imieniem obdarowywanej osoby. Taki osobisty upominek z pewnością będzie udany i jednocześnie — dzięki konkurencyjnym cenom, jakie gwarantujemy w naszym sklepie internetowym — za niego nie przepłacisz.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny